Podlahové topení Top heating


podlahové topení Topheating

Podlahové topení patentované značky Top heating® je nízkoteplotní úsporný systém určený pro moderní rodinné domy. Jedná se o nejpokročilejší systém vytápění, který nenarušuje interiér, jeho provoz je ekonomicky nenáročný a je ohleduplný k lidskému zdraví. Podlahové topení nevíří prach a nevysušuje vzduch, proto je vhodné pro děti a alergiky.

Cenové nabídky ZDARMA na podlahové topení Top heating pro Vás vypracují zkušení topenáři a technici. Zde stačí vyplnit formulář nebo zavolat na technické oddělení zde.

PODLAHOVÉHO TOPENÍ TOP HEATING JE TVOŘENO PŘEDEVŠÍM TĚMITO PRVKY:

1. REVOLUČNÍ REFLEXNÍ PODLOŽKY PROFI THERM 2000 a PROFI REFLEX 3000 S FUNKCÍ THERMO+

thermo podložka
Podložka PROFI THERM 2000

Podložka PROFI REFLEX 3000

Funkci THERMO+ znáte u chladících tašek, thermo boxů na potraviny, karimatek a jiných výrobků. Podlahové topení Top heating® THERMO+ funguje stejně dokonale, jako tyto již desítky let zavedené výrobky.

Systémem Top heating THERMO+ se teplo dostane taj, kde je ho potřeba a vy ho požadujete. Z topných trubek Top heating® THERMO+ se teplo šíří do topné desky za pomocí podložky THERMO+ účinkem.

Jedinečné ve funkci a použití jsou THERMO+ podložky PROFI THERM 2000 a PROFI REFLEX 300. Podložky PROFI REFLEX 3000 a PROFI THERM 2000 s THERMO+ funkcí spojují několik výhod. Jsou užitečnou montážní pomůckou, izolují top tepla a hluku směrem dolů, odráží teplo do topného prostoru a rovnoměrně rozvrstvují teplo.

Podložky PROFI THERM 2000 a PROFI REFLEX 3000 s funkcí THERMO+ jsou vynikajícím pomocníkem při úsporách energie a komfortu podlahového topení.

podlahové topení podlahové topení podlahové topení

Teplo se v podlaze šíří rychle a rovnoměrně – díky THERMO+ účinku.

To přináší větší komfort topení při nižší teplotě topné vody. Protože teplo ideálně rozdělené a tepelné ztráty směrem dolů jsou redukovány n a minimum, můžeme počítat u podlahového topení Top heating THERMO+ při stejném topném výkonu s nižší teplotou náběhové vody.

Podložka PROFI REFLEX 3000 s THERMO+ účinkem navíc přináší výhodu zvukové izolace. Více jak 10 000 vzduchových komůrek na m2 působí jako ideální tlumič kmitání pro přenos zvuku. V naší moderní době přesycené zvuky je podložka PROFI REFLEX 3000 účinná ochrana proti hlukům, které se přenášejí stavební konstrukcí.

2. ŠPIČKOVÁ 5-VRSTVÁ TRUBKA ALPEX

Systém podlahového topení Top heating nabízí dva druhy potrubí:

  • Trubka Top heating v barvě rubín PEX-AL-PEX

Tento prvotřídní typ potrubí přináší 100% kyslíkovou bariéru, teplotní odolnost až 95 °C, minimální roztažnost a životnost až 100 let.

podlahové topení podlahové topení

  • Trubka PEX-AL-PEX prémiové značky TITAN EXTREME:

Potrubí TITAN EXTREME je vytvořeno z nejlepších materiálu na trhu dostupných. Jedná se o prémiový produkt nejvyšší možné kvality.

podlahové topení podlahové topeníCenové nabídky ZDARMA na podlahové topení Top heating pro Vás vypracují zkušení topenáři a technici. Zde stačí vyplnit formulář nebo zavolat na technické oddělení zde.

3. DOKONALÝ FIXOVACÍ SYSTÉM

Fixovací systém Top heating® je tvořen stabilizační příchytkou U80 L. Příchytka je vyrobena z kvalitního materiálu-ABS speciální technologií. Konstrukce příchytky je jedinečná díky unikátním deseti zpětným háčkům, které dokonale stabilizují potrubí na izolační desku a zároveň jsou schopny vytvořit prostor pro ideální kontakt trubky s topnou deskou.

podlahové topení podlahové topení podlahové topení

4. ROZDĚLOVAČ PREMIUM, DN 25, NEREZ

Rozdělovač PREMIUM NEREZ je patentovaný topenáři. Zajišťuje perfektní odvzdušňování a tím i úspory nákladů na opětovné odvzdušňování, v základu spolu s rozdělovačem získáte také teploměr a KK, které zajistí snadné regulování a jednoduchou orientaci uživatele. Přesné průtokoměry rozdělovače přinášejí ochranu proti zaseknutí. Nerez materiál navíc zaručuje dlouhou životnost a spokojenost uživatele.

podlahové topení podlahové topení

5. AKU THERM PODLAHA

Podlahové topení Top heating dodáváme včetně zalití samonivelační AKU THERM podlahou. Jaké jsou výhody AKU THERM podlahy ve srovnání s ostatními potěry:

  • Zrnitost 0-2 mm (obvykle 0-4 mm)
  • Tepelná vodivost λ: min. 1,25 W / m.K
  • Konzistence (Hagermann-Trichler): 230-250 mm, provádění a navrhování dle ČSN 74 4505
  • Vysoká homogenita bez nároků na zhutňování a hlazení
  • Kompenzované smrštění
  • Dokonalá rovinatost
  • Pevnost v tlaku min. 20 Mpa, pevnost v taku třída F4 min. 4,0 Mpa

podlahové topení podlahové topení


Copyright © 2016 www.podlahovetopeni-teplovodni.czpartneřifoukaná izolace
Podlahový polystyren, vrtané studny-ceník
úvodpodlahové topenízajímavosti a otázkyreference-zkušenostikontaktcenová nabídka ZDARMA

Topheating - specialista na teplovodní podlahové topení a vytápění rodinných domů.