Podlahové topení - cena je výhodnější než u topenáře

Podlahové topení - cena je výhodnější než u topenáře

můžete mi sdělit toto: předložila jsem nabídku na teplovodní podlahové topení Top heating příbuznému, který také staví a ten mi řekl že je to nějaké levné, že to je asi materiál z polska a že si mám na podlahové topení vzít topenáře co to má dražší. Můžete mi sdělit proč je vaše cena příznivější než od topenáře? Na trubkách máte napsané německo, rozdělovač je taky z německa tak jsem z toho nějak zmatená. Děkuji moc Věra Valková, cenová nabídka na podlahové topení je pod číslem 2012854

Odpověď na dotaz

 Pěkný den Věro,
máte samozřejmě pravdu, materiál je z německa, speciální příchytky si vyrábíme samy. Máme na ni formu a stroj takže příchytky jsou české. Žádný polsko ani čínu nečekejte. Cena od topenáře může být vyšší hlavně z toho důvodu že podlahvoé topení montuje jen sem tam proto také nemá tak výhodou nákupní cenu, kterou samozřejmě promítne do ceny pro Vás. V neposlední řadě takový topenář bere materiál na podlahové topení z velkoobchodu, kde mu z 90% dají Pertové potrubí což ani nedosahuje kvality potrubí naší firmy! TAkže pozor na to co máte v cenové nabídce na podlahové topení a co vám topenář skutečně namontuje, Většinou je to jinak. U nás si kvalitu můžete jednoduše překontrolovat barvou potrubí. Prostě vám dodáme jen kvalitní komponenty a specializovanou montáž. Nic jiného než podlahové topení naše firma nedělá a to po celé ČR. Příbuznému uděláme také nabídku na podlahové topení, všechny prvky, které instalujeme mu napřed ukážeme, může si je i nechat a poté si překontrolovat kvalitu dodané podlahovky. 
Takže závěrem: Cena je vyladěná v závislosti na specializaci, materiál německo, příchytka vlastní vyroba-česko, izolace polystyren EPS 100/150/200Z, litá podlaha kvalitativně přizpůsobena pro naše podlahové topení a stavby na které se specializujeme což jsou rodinné domy od 50-250m2.
Garance:
Záruka do roku 2028 se spuštěním v roce 2013.
Garance funkčnsoti díky naší specializaci.
Garance 100% funkčnosti přenosu tepla z trubky díky použitému potrubí do roku 2063.

Ještě bych dodal na závěr:
Jen specializovaná firma Vám odvede 100% práci a dostanete za svou investici perfektně funkčí výrobek. Topenář co dělá vše se specializovat nemůže takže tuto garanci nezískáte.

Je to stejně jako s jídlem: Kvalitní kuchař specialista Vám udělá kvalitní jídlo na kterém si pochutnáte. Do italské restaurace pro italské jídlo. Do mexické pro mexické jídlo. Do jídelny pro cokoli s chutí jakoukoli :-)  Omlouvám se za tyto přirovnání ale tak to prostě je.

Přeji skvělý den a nabízím osobní schůzku s ukázkou materiálů na podlahové topení, které Vám odborně nainstalujeme

michal klas, specializace na podlahové topení se zárukou kvality výsledku SKLADBY PODLAH

skladby-podlah-podlahove-topeni

VÝZNAMNÍ PARTNEŘI

podlahove-topeni-top-heating

renova-podlahove-topeni

tepelne-cerpadla-buderus

viessmann-plynove-kondenzacni-kotle

PORADNA
KE STAŽENÍ

Ceníky 2021-2022 ke stažení zde

Ceníky 2017 ke stažení zde

Katalogy a ceníky na lité podlahy ke stažení zde


Katalogy a ceníky na podlahové topení ke stažení zde

 

Copyright © 2024 www.podlahovetopeni-teplovodni.czpartneřifoukaná izolace
Tvorba webových stránek > webSEO.cz
úvodpodlahové topenízajímavosti a otázkyreference-zkušenostikontaktcenová nabídka ZDARMA

Topheating - specialista na teplovodní podlahové topení a vytápění rodinných domů.